23 stycznia 2013

Recenzja gry: Winx Club Pierwsza Randka

Gra zręcznościowa, składająca się z kilku dialogów i jednej minigry. Czy fanki serialu poczują się zawiedzione?

Jak mówią redaktorzy magazynu ,,Komputer Świat Gry,, gra polega na wybieraniu jednego z chłopaków, a następnie wysłuchaniu, co ma do powiedzenia na jego temat nasza koleżanka. To prawda ale chwila.... tak samo zaczyna się gra ,,Mój Wymarzony Chłopak,,. Czy to przypadek, czy może specjalnie są do siebie podobne? Tyle że w odróżnieniu do  gry ,,Mój Wymarzony Chłopak,, jest o wiele mniej gry. Gdy wysłuchamy koleżanke dokładnie, to będziemy wiedzieć jak poprowadzić dialog z chłopakiem.
Po rozmowie, bierzemy udział w minigrze polegającej na łapaniu fruwających elementów garderoby. Złapane ubrania lądują do naszej szafy.
Spotykamy się z chłopakiem i oczywiście myślimy nad wyborem kwestii w dialogu. Randka kończy się pocałunkiem i THE END. Przenosimy się na ekran główny. Więc jak widać, mało przy tym grania.
Stroję są pełna dodatków a postacie poruszają się w dosyć efektowny sposób. Polskie rozmowy są jednak nagrane sztywnymi głosami. A co do pierwszego pytania, to myślę, że tak. Fanki serialu napewno będą zawiedzione.Producent - Rainbow
Wydawca - CD Project
Wymagania Sprzętowe - Pentium 4 3.2 GHz,1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GTX lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

+ ZALETY
• dobry edytor postaci
• fajna oprawa graficzna

-  WADY
• głupie dialogi
• mało faktycznego grania
• sztywne głosy

Moja ocena - 4/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz