08 kwietnia 2013

Recenzja gry: Ignite


Recenzję piszę przy soundtracku z filmu: Salt - Chase Across. Ostatnio właśnie często słucham soundtracków, są fajne ;) Strasznie mi było, gdy nie mogłam złapać weny, nie wiedziałam jaką grę zrecenzować. Dziękuję Larazznacie za pomoc ;) Ignite to gra wyścigowa od firmy Nemesys Studio. Tytuł pozwala na przemierzanie 25 różnorodnych torów przy użyciu trzech klas samochodów.
Extra wyścigówka polegająca na rozwalaniu wszystkiego co napotkasz na drodze i oczywiście wygrywaniu wyścigów. Rozwalanie pachołków, szlabanów czy świateł, ładne wślizgi za tą rozwałkę dostajemy punkty widoczne w górnym, lewym rogu. To nie wszystko, za przekroczenie tysiąca punktów, mamy możliwość użycia nitro (przycisk S), które na pewno spowoduje Wam o wiele szybszą jazdę.
UWAGA!!!
Pamiętajcie, że podczas używania nitro, trudniej wchodzi się w piękne poślizgi, jeżeli jednak Nam się to uda uzyskujemy dużą ilość punktów. I pamiętajcie, że nitro kiedyś się kończy. Próbujcie też nie obijać się o ściany. Powoduje to utratę cennych punktów.

Dobra, wracajmy już na ziemię, po rozgadałam się o tym nitrze.  Gra oferuje losowe efekty pogodowe (m.in. mgłę, bezchmurne niebo), które możemy obserwować na trasach położonych zarówno w nowoczesnych miastach, jak też na ich obrzeżach. Dla fanów odblokowywania osiągnięć autorzy przewidzieli 27 wyzwań, za realizację których gracze są nagradzani nowymi autami, elementami ozdobnymi i dodatkowymi torami. Prócz tego Ignite oferuje również tryb gry w sieci, pozwalający toczyć zmagania czterem osobom jednocześnie. Oczywiście gra jest dostępna na Steam'a. Była raz w magazynie ,,Komputer świat gry,, nr 4/2012.

Tryb gry: Single/Multi
Cena gry w dniu premiery: 49.90 zł
Ocena gry 7.9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz