Twórcy

RONNIR
Leniwy i hejtersko nastawiony do życia cep w okularach płci żeńskiej. Skutecznie unika Równowagę Mocy, manewrując po Ciemnej i Jasnej Stronie Mocy. Nie przyjęli jej do Jedi (ale oszołoma, który wszystko zepsuł wzięli). Uzależniona od herbaty i muzyki. Uczulona na ludzi (gińcie, śmiertelnicy!). Lubi dziwne języki, książki i Star Warsy.

Ulubione cytaty: Dlaczego wyczuwam, że zabierzemy kolejną żałosną formę życia?~Obi Wan Kenobi [nienawidzę gościa];
Ulubione postacie: Za dużo by wymieniać, ale zaliczają się: Qui-Gon Jinn; Anakin Skywalker/Darth Vader; Neo; Totoro; Szwajcaria;
Znienawidzone postacie: Ashoka Tano; Obi Wan Kenobi; James Rutland Jr.; Annabeth Chase; Bastila Shan; (sporo postaci ze Star Warsów)
Ulubione filmy: Star Wars [stara i nowa trylogia]; Matrix; Men in Black;
Ulubione gry: SW: Kotor; Tomb Raider Underworld; Osu!;

NIESTETY, RONNIR ODSZEDŁ Z ZESPOŁU UWAŻAJĄC NIESŁUSZNIE, ŻE SIĘ DO TEGO NIE NADAJE :/
 
Warka

Jest maniaczką gier komputerowych a najlepiej to każdą godzinę poświęciła by Tomb Raiderze. Uwielbia gry komputerowe i lubi nakręcanie let's play. Wieczna wojowniczka, szukająca w życiu wielkich przygód i adrenaliny. Nie poukładana w życiu, zawsze znajdzie się w tarapatach. Wiele razy zraniona przez osoby, których kocha. Trudno o jej zaufanie a czasem nawet zimna i zamknięta w sobie. Przyczyną tego są przeżycia, jakich w życiu doznała. Ale jako wojowniczka, się nie poddaje i walczy dalej o to co jest dla niej najważniejsze. Trudny charakter nie do przebicia i mocna siła woli: to czyni z niej niepokonaną. Ale ma też uczucia, które łatwo zranić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz